Monitoring gps

Monitorowanie pojazdów wskazuje ich położenie z dokładnością do 1 metra na specjalnie przygotowanej mapce w aplikacji, gdzie każdy ze śledzonych pojazdów jest oznaczony innym kolorem — samochody można śledzić pojedynczo bądź wszystkie jednocześnie.

Monitoring gps — innowacyjne rozwiązanie dostosowane dla Twoich potrzeb Lokalizacja gps to nie tylko śledzenie pojazdów i sprawdzanie ich położenia, za pomocą nadajnika gps do samochodu możesz sprawdzić jak jeżdżą Twoi kierowcy oraz jak wykonują powierzone zlecenia. Dokonaj analizy stylu jazdy pracowników, czy zachowują ostrożność na drodze dostosowując się do ograniczeń prędkości, czy przestrzegają wyznaczonego czasu pracy bądź nie zbaczają z kursów dla własnych celów — o tym wszystkim poinformuje Cię nasz nowoczesny system monitoringu samochodów, który niezwłocznie wysyła powiadomienia na wybrane przez Ciebie urządzenie. Sam monitoring gps to prosta i szybka w montażu usługa.

System lokalizacji

System lokalizacji jest połączony z wybranym przez Ciebie urządzeniem, gdzie na dostępnej do pobrania na naszej stronie internetowej aplikacji, możesz przez cały czas sprawdzać na mapce położenie śledzonych osób — nawet do 0,5 metra. Nie martw się już nigdy więcej o swoich najbliższych W każdej chwili, w naszej aplikacji możesz ustawić alarm, który natychmiast Cię powiadomi w momencie, gdy obserwowana przez Ciebie osoba zmieni kierunek ustalonej wcześniej trasy bądź zdejmie urządzenie monitorujące. Zamów nasze urządzenia służące lokalizacji gps — na pewno przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę Z naszych systemów korzysta firma www.przeprowadzki-achilles.pl