Prosta obsługa systemu lokalizacji pojazdów — bezpłatna pomoc naszego specjalisty Wiemy, że profesjonalna obsługa klientów jest głównym kluczem do zdobycia ich zaufania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dobrać odpowiednich pracowników, na poziomie, pełnych pasji oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.

Podczas zatrudniania nowych osób zwracamy uwagę nie tylko na samo doświadczenie, gdyż bystrego pracownika możemy doskonale wyszkolić poprzez wszelkie kursy, które oferujemy bezpłatnie, a są dobrą podstawą do nabycia potrzebnej wiedzy oraz umiejętności z zakresu monitoringu pojazdów gps. Wszystkich klientów traktujemy indywidualnie, gdyż w ten sposób możemy poświęcić więcej czasu oraz wysłuchać z dokładnością czego oczekują od przyszłego monitoringu gps — służymy profesjonalna radą oraz pomocą podczas ustalania zadowalającej oferty, dotyczącej lokalizacji pojazdów. Nasz system monitorowania samochodów sprawdza się przez cały rok.

Systemy lokalizacji GPS

System lokalizacji pojazdów opiera się głownie na informacjach pozyskanych z satelity, które są udostępniane na Państwa urządzeniu. Lokalizator gps wbudowany jest w miejsce niewidoczne, tak aby nie przyciągał uwagi niewłaściwych osób, może to być w komputerze pokładowym lub też instalacji elektrycznej pojazdu.